Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Czarna Woda

Leśniczy Marek Hurkała Podleśniczy mgr inż. Łukasz Dereń
664-755-646 ; 515-968-848

e-mail: marek.hurkala@krakow.lasy.gov.pl; lukasz.deren@krakow.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Stare

Leśniczy Waldemar Wiercioch Podleśniczy Stanisław Biel
664-755-647 ; 501-001-609

e-mail: waldemar.wiercioch@krakow.lasy.gov.pl; stanislaw.biel@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Szczawnica

Leśniczy Paweł Pluta Podleśniczy inż. Wojciech Kukla
664-755-648 ; 515-968-851

e-mail: pawel.pluta@krakow.lasy.gov.pl; wojciech.kukla@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Jaworki

Leśniczy Jerzy Solecki Podleśniczy mgr inż. Jerzy Cygler
664-755-649 ; 515-968-853

e-mail: jerzy.solecki@krakow.lasy.gov.pl; jerzy.cygler@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Małe Pieniny

Leśniczy Edward Bodziarczyk Podleśniczy Robert Hurkała
664-755-650; 515-968-866

e-mail: edward.bodziarczyk@krakow.lasy.gov.pl; robert.hurkala@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Ochotnica

Leśniczy Ryszard Kozub Podleśniczy inż. Grzegorz Sosabowski
664-755-652 ; 515-968-872

e-mail: ryszard.kozub@krakow.lsy.gov.pl; grzegorz.sosabowski@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Grywałd

Leśniczy mgr inż. Janusz Nowak Podleśniczy Andrzej Pierwoła
664-755-651 ( Grywałd ) lub 728-311-179 (część Kłodne )
e-mail: janusz.nowak@krakow.lasy.gov.pl; andrzej.pierwola@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Niedzica

Leśniczy mgr inż. Dariusz Jurek
664-755-653

e-mail: dariusz.jurek@krakow.lasy.gov.pl

Szkółka Leśna Falsztyn w Leśnictwie Niedzica (Leśnictwo Nasienno-Szkółkarskie)

Leśniczy Józef Stec

e-mail: jozef.stec@krakow.lasy.gov.pl

664-755-657 lub 018-26-293-70

Leśnictwo Łapsze

Leśniczy Stanisław Tkaczyk Podleśniczy Leszek Olszewski
664-755-654 ; 600-393-352

e-mail: stanislaw.tkaczyk@krakow.lasy.gov.pl; leszek.olszewski@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Nasienno-Szkółkarskie

Leśniczy Józef Stec
664-755-657
e-mail: jozef.stec@krakow.lasy.gov.pl